جستجوی آگهی‌های دانشگاه

حساب صندوق یوزدبوک چیست؟

حساب صندوق یوزدبوک، حسابی است مخصوص اعضای سایت یوزدبوک که برای ساماندهی و راحتی کار کاربران ایجاد شده است. مبالغ پرداختی در یوزدبوک، عموما زیر هزارتومان هستند و گاهی به زیر صد تومان می‌رسند. مسلما پرداخت این مبالغ کم از طریق درگاه بانکی نه تنها کاری ملال‌آور است، بلکه از لحاظ امنیتی هم کار درستی نیست و جدای این موارد، باعث شلوغی نابجای سرور بانک مربوطه می‌شود.
برای مثال کاربری که می‌خواهد ده کتاب در سایت آگهی کند، در حالت عادی مجبور است ده بار از طریق درگاه بانکی، هر بار با وارد کردن شماره 16 رقمی کارت بعلاوه رمزهای دوم و CVV2 و تاریخ اعتبار کارت بعلاوه کد امنیتی، تراکنش لازم را انجام دهد. آن هم برای مبلغ بسیار کمی (در اغلب موارد زیر هزار و حتی 500 تومان). حال شرایطی را در نظر بگیرید که سرور بانک مربوطه مشغول باشد و در دسترس نباشد! ...
تیم یوزدبوک این مشکل را با ایجاد حساب صندوق یوزدبوک برای هر کاربر حل نموده است، طوری که کاربر یکبار از طریق درگاه بانکی حساب یوزدبوک خود را به میزان دلخواه شارژ می‌کند و سپس تراکنش‌های خود را راحت و سریع و امن از طریق همین حساب انجام می‌دهد.


از حساب صندوق یوزدبوک در چه مواردی می‌توان استفاده کرد؟

از این حساب می‌توان برای انجام تراکنش‌های پولی درون سایت، شامل پرداخت مبالغ آگهی و خرید کتاب و سایر خدمات سایت استفاده کرد.

آیا امکان انتقال بالعکس پول (از حساب یوزدبوک به حساب بانکی) وجود دارد؟

بله. این حساب بصورت پویا طراحی شده و کاربر می‌تواند در صورت نیاز، مبلغ مورد نظر را از حساب صندوق به حساب بانکی‌اش منتقل کند.
این کار از طریق تسویه حساب انجام می‌شود که کاربران عضو می‌توانند لینک آن را در نوار بالای صفحه مشاهده نمایند.
حداقل موجودی حساب برای درخواست انتقال، 1000 تومان می‌باشد.

امنیت حساب صندوق یوزدبوک

تیم یوزدبوک حداکثر تلاش خود را برای امنیت این حساب انجام داده است. حداکثر مبلغ قابل شارژ این حساب 30 هزارتومان است.
برگشت پول به حساب بانکی هم فقط با همان نام و نام خانوادگی ثبت شده در سایت امکان پذیر است یعنی اگر شخص دیگری به حساب شما وارد شود امکان انتقال اعتبار شما را به حساب خودش نخواهد داشت.
برای امنیت بیشتر در هنگام درخواست برگشت پول به حساب بانکی (تسویه حساب) به صاحب حساب با پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

درگاه مبناکارد بانک صادرات درگاه به‌پرداخت بانک ملت