جستجوی آگهی‌های دانشگاه

رویه بازگرداندن مبلغ آگهی

مبلغ پرداختی برای آگهی هر کتاب یا جزوه مبلغ زیادی نیست ولی با این حال یوزدبوک شرایطی را فراهم کرده که فروشندگان عزیز، مخصوصا کسانی که قصد قرار دادن تعداد بیشتری کتاب و جزوه روی سایت را دارند، با خیال راحت و بدون ترس از فروش نرفتن کتاب‌ها و جزواتشان و باطل شدن هزینه پرداخت شده، به ثبت آن‌ها اقدام کنند.
فروشندگان عزیز، می‌توانند در هر زمانی و با هر دلیلی اقدام به برگشت مبلغ پرداخت شده برای ثبت هر کدام از آگهی‌‌های خود کنند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
آگهی‌ مد نظر پس از برگشت مبلغ ثبت آگهی، از سایت حذف خواهد شد.


می‌خواهم مبلغ ثبت کتابم را پس بگیرم. چکار کنم؟

برای برگشت مبلغ پرداخت شده برای یک آگهی، باید ابتدا آن‌ را حذف کرده و مبلغ ثبت آن را به حساب صندوق خود اضافه کنید و سپس درخواست تسویه حساب دهید و مبلغ مورد نظر در کمتر از 24 ساعت کاری به حسابتان واریز می‌گردد.
برای حذف یک آگهی می‌توانید به صفحه خود آگهی بروید و دکمه حذف آگهی و برگشت مبلغ ثبت را بزنید یا اینکه به قسمت کتاب‌های من مراجعه کنید و مراحل را پی بگیرید.
برای مثال وقتی ده کتاب در سایت داریم و می‌خواهیم مبلغ پرداخت شده برای آگهی‌ همه‌ی آن‌ها را پس بگیریم، کافی است ابتدا تک تک کتاب‌ها را انتخاب کرده و مبلغ آگهی‌شان را به حساب صندوق اضافه کنیم. سپس در آخر کل مبلغ صندوق را به حساب بانکی‌مان انتقال دهیم.
برای اطلاعات بیشتر راجع به حساب صندوق یوزدبوک و انتقال پول از این حساب به حساب بانکیتان به اینجا مراجعه کنید.

درگاه مبناکارد بانک صادرات درگاه به‌پرداخت بانک ملت