جستجوی آگهی‌های دانشگاه

چرا از سایت یوزدبوک استفاده کنیم؟

مزیت‌های ثبت آگهی فروش کتاب در یوزدبوک به نسبت آگهی دستی فروش کتاب در بردهای دانشگاهی:

در اینجا ما به  6 دلیل برای ثبت آگهی در یوزدبوک بجای آگهی‌های دیواری اشاره می‌کنیم:

یک/ در یوزدبوک به جز خریدار نهایی کتابتان، هیچ کس شماره شما را نمی‌بیند. مطمئنا شما برای حفظ حریم شخصی خود اهمیت قائلید و دوست ندارید شماره تلفنتان در یک مکان عمومی در معرض دید همگان باشد که در آگهی فیزیکی معمولا این اتفاق می‌افتد.
دو/ شما می‌توانید اطلاعات کامل کتاب مد نظرتان را در یوزدبوک مشاهده کنید. از قبیل مترجم، سال چاپ، وضعیت صحافی و ظاهری، عکس جلد، امکان معامله در خوابگاه و ... در حالی که در آگهی‌های روی برد معمولا فقط عنوان کتاب آورده می‌شود. مگر در یک برگه A4 چقدر فضا برای گنجاندن جزئیات وجود دارد؟!
سه/ در یوزدبوک، شما قبل از تماس با فروشنده برای خرید، از قیمت فروش کتاب آگاهید و سپس به تماس و هماهنگی برای انجام معامله می‌پردازید، ولی در آگهی‌های فیزیکی معمولا عبارت قیمت توافقی را مشاهده می‌کنید.
چهار/ شما آگهی کتابی را روی برد دانشگاه یا در و دیوار خوابگاهتان می‌بینید، از کجا می‌دانید این کتاب قبلا فروخته نشده است و فروشنده‌ی کتاب زحمت جمع کردن آگهی‌ها بعد از فروش کتاب را به خود نداده است؟! و یا اینکه اصلا فروشنده از فروش کتاب منصرف نشده است؟ در یوزدبوک به محض اینکه کتابی خریده می‌شود از دسترسی دیگران خارج می‌شود و به لیست فروخته شده‌‌ها اضافه می‌گردد. در ضمن برای اطمینان از موجود بودن کتاب برای فروش، قابلیت ارسال پیامک لحظه‌ای به فروشنده فراهم شده است که خریدار می‌تواند تاریخ آخرین تایید موجودی‌ کتاب را ببیند و در صورت احساس نیاز از فروشنده درخواست بروزرسانی آگهی کند. (به کمک سامانه پیامکی یوزدبوک)
پنج/ دامنه‌ی گسترده‌تر مخاطبان سایت و در نتیجه فروش زودتر کتاب به نسبت اعلامیه‌های دیواری که محدود به یک دانشکده خاص هستند ولی با یوزدبوک، اعلامیه کتاب شما، در همه جا، خوابگاه دانشکده و منزل و  غیره و در معرض دید همگان می‌باشد.
شش/ در نهایت پرکردن چند فرم در پشت کامیپوترتان که چند دقیقه هم بیشتر وقتتان را نمی‌گیرد خیلی راحتتر و ساده‌تر از تایپ صفحه آگهی و پرینت کاغذیه آن و در نهایت چسباندن دستی آگهی روی برد دانشکده‌تان یا خوابگاهتان است. با یوزدبوک، شما یکبار کتاب خود را در سایت آگهی می‌کنید و بقیه کارها به‌طور اتوماتیک بوسیله سایت انجام می‌شود. کتابتان 24 ساعته در معرض دید خریداران خواهد بود. تایید موجودی کتاب توسط یک پیامک توسط شما انجام می‌شود. سوال در مورد کتابتان از طریق پیامک به شما گزارش می‌شود تا به سایت مراجعه کرده و پاسخ لازم را به خریداران ارائه دهید. در هنگام پیدا شدن مشتری نیز برای شما پیامک ارسال می‌شود تا در جریان فروخته شدن کتابتان باشید و خلاصه یوزدبوک در تمام مراحل فروش کتابتان همراه و همیار و پشتیبان شماست.

درگاه مبناکارد بانک صادرات درگاه به‌پرداخت بانک ملت