جستجوی آگهی‌های دانشگاه

کتاب‌ و جزوه رو به صورت آنلاین با بهترین قیمت در یوزدبوک بخرید!

با گران شدن کاغذ،‌ قیمت کتاب‌ها و جزوات افزایش چشمگیری یافته است که همین مورد یکی از دلایل عدم خرید کتاب‌ها توسط مردم مخصوصا قشر دانش‌آموز و دانشجو می‌باشد. اما راه‌حل این نیست که اصلا کتاب نخریم یا فقط از کتابخانه کتاب بگیریم بلکه خرید دست دوم و با تخفیف کتب و جزوات مورد نیازمان و سعی در تمییز نگه داشتن و فروش مجدد آن‌ها پس از استفاده منجر به کمترین هزینه و بیشترین صرفه اقتصادی خواهد شد، اتفاقی که در مورد خیلی از کالا‌ها در حال اتفاق افتادن است و در مورد کتاب هم از قدیم به صورت سنتی و طی چند سال اخیر با گران شدن کاغذ و افزایش قیمت کتب و جزوات و شرایط نامساعد اقتصادی کشور و فرهنگ سازی و تلاش‌های یوزدبوک و سایرین شکل تازه‌ای به خود گرفته است.

چطور کتاب و جزوه دست دوم بخرم؟
وب‌سایت یوزدبوک

شما می‌تونید به روش سنتی اقدام به خرید این کتب و جزوات کنید ولی برای بسیاری از افراد دسترسی به این کتب و جزوات ممکن نیست. پس روش آنلاین، روش جایگزین و مناسب‌تر برای خرید این نوع کتب و جزوات می‌باشد که برای همه در دسترس است اما باید به چه سایتی مراجعه کرد؟

باید به سایتی مراجعه کرد که فروشندگان زیادی در آن همکاری و اقدام به ثبت آگهی کتب و جزواتشان کرده باشند و دوم اینکه برای خرید از آن‌ها الزامی به معامله حضوری نباشد و بتوان از فروشندگان در هر شهری که هستند با اطمینان خرید کرد و سوم اینکه جستجو و پیدا کردن کتب و جزوات مد نظر ساده و راحت باشد. برای مثال اگر شما دانشجو هستید، بتوانید آگهی‌های ثبت شده در دانشگاه خود را براحتی مشاهده نمایید که مسلما اولویت اول خرید هر دانشجویی است.

یوزدبوک با فراهم آوردن همه‌‌ی این شرایط و همکاری با فروشندگان و کتابفروشی‌های دست دوم در سراسر کشور محیطی را فراهم کرده است که خریداران به انبوهی از کتب و جزوات نو و دست دوم با تخفیف‌های عالی دسترسی داشته باشند.

دلایلی که یوزدبوک بهترین مکان برای خرید آنلاین کتاب‌ها و جزوه‌هاست!
  • وجود چند هزار کتاب و جزوه آگهی شده که به سرعت در حال افزایش است
  • تخفیف‌های بسیار عالی و گاها بالای 70% روی کتب و جزوات آگهی شده
  • همکاری با کتابفروشی‌های دست دوم سراسر کشور
  • عدم محدودیت به فروشندگان همشهری و امکان خرید امن از سراسر کشور
  • امکان جستجوی آسان کتب و جزوات آگهی شده در دانشگاه و دانشکده خودتان
  • اطمینان از دریافت سفارش پس از پرداخت با سامانه ضمانت برگشت پول یوزدبوک
  • مشاهده سابقه قبلی هر فروشنده قبل از خرید و نظرات خریداران قبلی وی
کتاب دست دوم
درگاه مبناکارد بانک صادرات درگاه به‌پرداخت بانک ملت