جستجوی آگهی‌های دانشگاه

یوزدبوک راحتترین راه فروش کتاب‌ها و جزوه‌هاست!

چه شما دچار کمبود بودجه شدید، دنبال صرفه‌جویی هستید، می‌خواهید کتب جدیدی بخرید و جایگزین کتب قبلی‌تان کنید یا اینکه به فکر خلوت کردن و سر و سامان دادن به وضعیت خونتون باشید، شما می‌تونید درست همینجا و به صورت آنلاین کتاب‌ها و جزوه‌هاتونو به سادگی هر چه تمامتر بفروشید.

چطور کتب و جزواتم رو به صورت آنلاین بفروشم؟
وب‌سایت یوزدبوک

شما می‌تونید کتاب‌ها و جزوه‌هاتون رو به صورت آنلاین در سایت‌های نیازمندی مثل دیوار و شیپور و سایت‌های دیگه که تعدادشون هم هر روز زیادتر میشه آگهی کنید ولی با این کار، ممکنه روزها به انتظار خریداری که همشهری شما باشه و آگهیتونو ببینه و تماس بگیره بشینید و در نظر بگیرید که شماره‌ی موبایل شما در تمام این مدت در معرض دید عموم قرار داره که معمولا باعث ایجاد مزاحمت‌هایی میشه و در نهایت پس از اینکه خریدار پیدا شد و قصد انجام معامله رو دارید، هنگام پرداخت نهایی با پیشنهاد کمتری از سمت خریدار مواجه میشید که به نوعی خصلت چانه زنی بسیاری از ما ایرانی‌هاست و شما به عنوان فروشنده از نتیجه راضی نخواهید بود.

در یوزدبوک شما برای فروش یا خرید، محدود به شهرتون نیستید و این یعنی گستره‌ی خریدارای کتاب یا جزوتون کل کشوره. تبلیغات هدفمند یوزدبوک روی قشر دانشجو و دانش‌آموز و کتابخوان هم مزید بر علت هست تا کتاب و جزوه شما زودتر فروش بره. شماره تلفن شما رو جز خریدار نهایی کسی نمی‌بینه و پرداخت خریدار هم به صورت آنلاین هست بنابراین مشکلات پرداخت هم وجود نخواهد داشت.

اگر دانشجو هستید و می‌خواهید کتاب یا جزوه خود را به هم دانشگاهیانتان بفروشید دو راه دارید: اول روش سنتی که در یک کاغذ آگهی خود را تایپ کرده و به در و دیوار دانشگاه بچسبانید و دوم اینکه آن را به رایگان در یوزدبوک آگهی کنید! کافیه در قسمت محل فروش، دانشگاهتون رو از میان لیست دانشگاه‌ها انتخاب کنید. دانشجویان دانشگاه شما با انتخاب دانشگاه از طریق جستجو که به آسانی صورت می‌گیرد، براحتی به آگهی شما دسترسی خواهند داشت. قابلیت مهمی که سایت‌های نیازمندی از وجود آن بی‌بهره‌اند.

دلایلی که یوزدبوک بهترین مکان برای فروش آنلاین کتاب‌ها و جزوه‌هاست!
  • ثبت آگهی رایگان و ساده
  • راحتی و آرامش به نسبت روش‌های سنتی
  • تعیین روش‌های ارسال شخصی شده برای هر فروشنده
  • عدم محدودیت فروش به شهر یا استان
  • امکان ثبت دانشگاه و دانشکده خودتان به عنوان محل فروش حضوری در آگهی
  • پرداخت سریع مبلغ آگهی به محض رسیدن سفارش به دست خریدار
  • جستجوی روزانه هزاران خریدار برای جستجوی کتب و جزوات مد نظرشان
کتاب دست دوم
چه کتاب‌هایی را می‌توانم بفروشم و کتاب‌ها و جزواتم برای فروش باید چه شرایطی داشته باشند؟
فروش کتاب دست دوم

هر کتاب یا جزوه‌ای که دارید حتی اگر از نظر شما قدیمی و بدرد نخور است و کسی خواهان آن نیست اگر به قیمت مناسب آگهی شود حتما خریدار خود را پیدا خواهد کرد. یوزدبوک برای راحتی شما به چهار قسمت دانشگاهی و مدرسه‌ای و زبان و عمومی (غیردرسی) تقسیم بندی شده است که می‌توانید هر کتاب یا جزوه‌ای را در یکی از این تقسیم‌بندی‌ها قرار دهید.

کتاب یا جزوه برعکس موبایل و کامپیوتر کالای فنی نیستند یعنی دچار عیب فنی نخواهند شد و این یک مزیت برای هم فروش و هم خرید دست دوم این کالای ارزشمند است اما باید شرایط فیزیکی مناسبی داشته باشند تا بتوان از آن‌ها مجددا استفاده نمود. لطفا قبل از ثبت آگهی، مطمئن شوید کتاب یا جزوتان دچار خرابی‌های زیر نیستند:
- آسیب دیدگی ناشی از سوختگی و آتش گرفتن
- پاره بودن جلد و صفحات (در صورت آگهی، حتما در توضیحات درج شود)
- آسیب شدید ناشی از خیس شدن
- لک شدگی شدید
- صفحات از دست رفته یا گم شده

دیگه منتظر چی هستی؟ کتابتو بردار و همین الان تو یوزدبوک آگهیش کن!
درگاه مبناکارد بانک صادرات درگاه به‌پرداخت بانک ملت