usedbook.ir|یوزدبوک

رویه بازگرداندن مبلغ آگهی

در حال حاضر ثبت کلیه کتاب‌ها در یوزدبوک به صورت رایگان می‌باشد و هیچ مبلغی بابت ثبت آگهی دریافت نمی‌شود.

مبلغ پرداختی برای آگهی هر کتاب مبلغ زیادی نیست و در اکثر موارد زیر هزار تومان می‌باشد. (مشاهده هزینه‌ها در این صفحه ) ولی با این حال تیم یوزدبوک شرایطی را فراهم کرده که فروشندگان عزیز، مخصوصا کسانی که قصد قرار دادن تعداد بیشتری کتاب روی سایت را دارند، با خیال راحت و بدون ترس از فروش نرفتن کتاب‌هایشان و باطل شدن هزینه پرداخت شده، به ثبت کتاب(های) خود اقدام کنند.
فروشندگان عزیز، می‌توانند در هر زمانی و با هر دلیلی اقدام به برگشت مبلغ پرداخت شده برای ثبت هر کدام از کتاب‌های خود کنند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
کتاب‌ مد نظر پس از برگشت مبلغ آگهی، از سایت حذف خواهد شد.

می‌خواهم مبلغ ثبت کتابم را پس بگیرم. چکار کنم؟

برای بازگشت مبلغ پرداخت شده برای هر کتاب، به قسمت [یوزدبوک من] از منوی اصلی سایت رفته، سپس در صفحه جدید به قسمت [کتاب‌های من] بروید و کتاب مد نظر را انتخاب کنید. اینجا گزینه [حذف کتاب از سایت و بازگشت مبلغ آگهی] را کلیک کنید. کتاب مذکور از لیست سایت حذف و مبلغ پرداختی در هنگام ثبت این کتاب، به حساب صندوق یوزدبوکتان اضافه می‌گردد.
مبلغ حساب صندوق هم کاملا در اختیار شماست و می‌توانید از آن برای ثبت کتاب جدید یا خرید کتاب یا خرید شارژ استفاده کنید یا اینکه با مراجعه به قسمت [صندوقدار]، مبلغ حساب صندوق یوزدبوک را به حساب بانکیتان انتقال دهید.
برای مثال وقتی ده کتاب در سایت داریم و می‌خواهیم مبلغ پرداخت شده برای آگهی‌ همه‌ی آن‌ها را پس بگیریم، کافی است ابتدا تک تک کتاب‌ها را انتخاب کرده و مبلغ آگهی‌شان را به حساب صندوق اضافه کنیم. سپس در آخر کل مبلغ صندوق را به حساب بانکی‌مان انتقال دهیم.
برای اطلاعات بیشتر راجع به حساب صندوق یوزدبوک و انتقال پول از این حساب به حساب بانکیتان به اینجا مراجعه کنید.