usedbook.ir|یوزدبوک

چرا بفروشم؟

بگذارید این قسمت را با یک سوال آغاز کنیم: شما با کتاب‌هایی که دیگر به آن‌ها نیازی ندارید چکار می‌کنید؟ بعد از کنکور سراسری کتاب‌هایی که به منظور آمادگی برای این امتحان خریداری کردید را چه کردید؟ بعد از کنکور کارشناسی ارشد چطور؟ کتاب‌های دانشگاهی که  بعد از اتمام هر ترم دیگر به آن‌ها نیازی ندارید؟ بعد از امتحان‌های تافل و آیلتس و گرفتن نمره مد نظر با کتاب‌هایی که به منظور آمادگی برای این امتحان‌ها خریداری نمودید چه می‌کنید؟
احتمالا نمی‌دانید که با آن‌ها چکار کنید. یا به دوستان یا نزدیکان خود می‌دهید که از دست کتاب‌ها خلاص شوید. یا اینکه به کتابخانه‌ای هدیه می‌کنید که هر دوی اینها کار خوب و پسندیده‌ای است. اما عده‌ای احتمالا این کتاب‌ها را به قیمت خیلی کمتر به کتاب فروشی‌ها میفروشند یا به انباری خانه میفرستند و هیچ برنامه‌ای برای استفاده از این کتاب‌ها ندارند.
یوزدبوک محلی است که می‌توانید با قرار دادن این کتاب‌ها برای فروش (با قیمت مناسب‌) هم خود به سودی برسید و بخشی از هزینه‌ی خرید این کتاب‌ها را جبران کنید، و هم با اینکار به عده‌ی دیگری که نمی‌خواهند به هر دلیلی برای خرید کتاب‌هایشان هزینه زیادی کنند و می‌خواهند با قیمت کمتر کتاب مد نظرشان را تهیه کنند کمک زیادی کرده باشید.

فروش کتاب در یوزدبوک

برای فروش کتاب، باید کتابتان را در سایت آگهی کنید. برای این کار ابتدا باید عضو سایت باشید. عضویت در یوزدبوک ساده و آسان است.
 سپس از منوی اصلی سایت به قسمت [فروش کتاب] رفته و در صفحه جدید، فرم ثبت کتاب را با حوصله و دقت پر کنید. در طول تکمیل فرم، می‌توانید از راهنمای قرار داده شده در سمت چپ  فرم استفاده کنید. در نهایت با زدن دکمه ثبت و پرداخت مبلغ آگهی کتاب شما در سایت ثبت شده و  توسط کاربران دیگر قابل جستجو و مشاهده و خرید خواهد بود.
به محض خریده شدن کتابتان، پیامکی برای شما فرستاده می‌شود و شما را از فروش کتابتان با خبر می‌کند. خریدار اطلاعات تماس شما را دریافت کرده و با شما تماس خواهد گرفت. با انجام هماهنگی‌ لازم، با خریدار دیدار کنید و کتابتان را تحویل داده و مبلغ کتاب را از خریدار دریافت نمایید.

چند توصیه...

- برای اینکه کتابتان به بهترین حالت ایندکس شود و قابلیت جستجو پیدا کند، فرم ثبت کتاب را با دقت و حوصله پر کنید. این کار به فروش بهتر کتابتان کمک می‌کند. (با پیدا شدن راحتتر  کتاب از طریق پنل جستجو).
- تا حد امکان عکس جلد کتاب خود را وارد کنید. اگر نمی‌توانید حداقل عکس جلد کتاب خود را از اینترنت جستجو کرده و لینک آن را قرار دهید تا در هنگام جستجو کاربران کتاب شما را با عکس خود کتاب ببینند. این کار در ایجاد حس بهتر به خریدار و فروش راحتتر کتاب تاثیر زیادی دارد.

مبالغ پرداختی برای ثبت آگهی کتاب :

قیمت فروش کتاب مبلغ آگهی
تا 5 هزار تومان 190 تومان
تا 10 هزار تومان 290 تومان
تا 15 هزار تومان 390 تومان
تا 20 هزار تومان 490 تومان
تا 25 هزار تومان 590 تومان
تا 30 هزار تومان 690 تومان
تا 35 هزار تومان 790 تومان
تا 50 هزار تومان 990 تومان
تا 100 هزار تومان 1490 تومان
تا 150 هزار تومان 1990تومان
تا 200 هزار تومان 2990 تومان
تا 300 هزار تومان 3990 تومان
تا 400 هزار تومان 5500 تومان
تا 500 هزار تومان 6990 تومان
بالاتر 10000 تومان

این مبالغ قابل بازگشت بوده و شما می‌توانید با انصراف از آگهی  هر کدام از کتاب‌های خود،  مبلغ آگهی‌اش را به حساب خود برگردانید. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه بفرمایید.