usedbook.ir|یوزدبوک

درباره‌ی یوزدبوک (پویا کتاب برتر شمال)

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی‌ها و پیچیدگی‌های مراحل خرید و مخصوصا فروش کتاب دست دوم خود در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می‌دانیم که یافتن بهترین گزینه‌ ممکن برای خرید کتاب‌های مورد نیازمان و فروش کتاب‌های دست دوممان در بازار کنونی که قیمت بعضی از کتاب‌ها سر به فلک میکشد، کاری بس پر اهمیت، لازم، مهم و ضروری است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله کتاب و تحولات گوناگون این صنعت پویا و تاثیرگذار در فرهنگ و آینده کشور عزیزمان بی‌تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز‌ها، محدودیت‌ها، و فرصت‌های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

یوزدبوک با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع کتاب، شما را یاری می‌کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان "بیابید" یا "بسپارید".

ماموریت اصلی یوزدبوک ایجاد پلی میان صاحبان کتب و جزوات بلا استفاده مانند دانشجویان/ دانش ‌آموزان/ زبان آموزان و خوانندگان کتب عمومی که دیگر به کتاب‌های خود نیازی ندارند، فروشندگان کتاب که کتاب‌های دست دوم می‌فروشند و خریداران می‌باشد که دو گروه اول می‌توانند با قرار دادن کتاب‌های موجود خود در سایت که معمولا با تخفیف خوبی ارائه می‌شوند از طریق فروش کتاب به سودی برسند و از سوی دیگر به خریداران کتاب که به هر دلیلی نمی‌خواهند هزینه زیاد کتاب‌های نو را متقبل شوند کمک زیادی کرده باشند.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه کتاب دست پیدا کنیم، لیکن تلاشمان مسلما خالی از اشکال نیست و چشم امید ما به شما همراهان همیشگی است و همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستید، آنها را از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در صفحه پشتبانی در میان بگذارید.

گروه پویا کتاب برتر شمال (یوزدبوک)