جستجوی آگهی‌های دانشگاه

ضمانت برگشت پول یوزدبوک چیست؟

ضمانت برگشت پول یوزدبوک

ضمانت برگشت پول یوزدبوک به خریداران این ضمانت و اطمینان را می‌دهد در صورتی که وجه کتاب/جزوه‌ای را پرداخت نمایند، آن کتاب یا جزوه حتما از طرف فروشنده و در سریعترین زمان ممکن به آدرسشان ارسال می‌شود و سفارش ارسالی مطابقت کامل با آگهی ثبت شده در سایت خواهد داشت،‌ در غیر اینصورت تمامی مبلغ پرداخت شده آن‌ها به حسابشان برگردانده می‌شود.

چقدر این ضمانت معتبر است؟
وب‌سایت یوزدبوک

در زمان خرید، شما پول را به حساب یوزدبوک (و نه فروشنده) واریز می‌کنید و فروشنده‌های یوزدبوک کتاب/جزوه را برای شما ارسال می‌کنند و فقط در صورت تایید شما،‌ پول به حسابشان واریز می‌شود. ما همیشه حامی و طرفدار خریدارانمان هستیم چرا که موفقیت خود را به عنوان یک فروشگاه اینترنتی در رضایت خریدارانمان می‌بینیم. در واقع فرق بزرگ یوزدبوک با سایر وب‌سایت‌های نیازمندی مانند دیوار و شیپور در امنیت خریداران در خریدهای راه دور آن نهفته است که به دلیل ماهیت کالای کتاب و جزوه و همینطور برنامه‌نویسی پیچیده و طراحی و تفکر جمعی تیم یوزدبوک و تجربه از شکست‌ها و موفقیت‌های طرح‌های مشابه داخلی و خارجی میسر شده است.

البته این ضمانت در مورد سفارش‌های غیرحضوری که نیاز به ارسال فروشنده هست موضوعیت دارد ولی در مورد سفارش‌های حضوری مسلما نیاز به این تضمین نیست چرا که خریدار در هنگام معامله می‌تواند از انجام معامله خودداری کند.

اگر سفارش را دریافت نکردید

پول شما در حساب شرکت یوزدبوک به امانت نگه داشته شده است. در صورتیکه معامله‌ی حضوری یا ارسال شخصی فروشنده را انتخاب کرده‌اید که طبعا مشکلی نخواهید داشت و کافی است کد تایید معامله را نزد خود نگه دارید و اجازه‌ی لغو معامله و برگشت مبلغ پرداخت شده را براحتی خواهید داشت اما در صورت انتخاب روش‌های ارسال دیگر (پست، باربری، اتوبوس و تیپاکس) و گذشتن هفت روز از ارسال فروشنده و عدم دریافت سفارش، ابتدا دکمه‌ی شکایت از عدم دریافت را در پنل مدیریت معامله (در همان صفحه‌ی آگهی) فشار دهید تا معامله معلق شود و سپس تا پیگیری یوزدبوک صبر کنید تا در صورت امکان مشکل رفع شده و سفارش به دستتان برسد و در غیر اینصورت تمام مبلغ پرداختی شما به حسابتان برگشت داده شود.

کتاب دست دوم
اگر مشخصات سفارش دریافت شده با مشخصات آگهی تطابق نداشت
فروش کتاب دست دوم

اگر سفارش دریافت شده با مشخصات آگهی فروشنده یکسان نباشد (برای مثال کتاب دارای خط خوردگی‌های زیاد و نامتعارف، پارگی جلد، مشکل صحافی، مغایرت سال چاپ یا شماره‌ی ویرایش با آگهی و غیره باشد) یوزدبوک از شما حمایت کرده و پس از پیگیری، وجه پرداختی شما را به طور کامل برمی‌گرداند و فروشنده مذکور را برای همیشه از فروش در یوزدبوک محروم می‌کند.

برای اعلام مغایرت کافی است دکمه‌ی شکایت عدم مطابقت مشخصات را در پنل مدیریت معامله (در همان صفحه‌ی آگهی) فشار دهید.

درگاه مبناکارد بانک صادرات درگاه به‌پرداخت بانک ملت