به یـوزدبـوک بپیوندید.


یوزدبوک در حال آپدیت بزرگی می باشد. لطفا تا اطلاع ثانوی ثبت نام نکنید.
ثبت نام در یوزدبوک
شماره‌ی همراه (نام کاربری):
   

عدم نمایش شماره به خریدار نهایی کتابتان. (توصیه نمی‌شود)

شماره‌ی دوم (اختیاری):
   
رمز عبور:  
تایید رمز عبور:    
پست الکترونیک:  
نام:  
نام خانوادگی:  
تاریخ تولد:
     
جنسیت:
وضعیت تحصیلی:

انتخاب دانشگاه، دانشکده و رشته :
استان:
شهر:
نوع دانشگاه:
نام دانشگاه:
دانشکده:
مقطع تحصیلی:
رشته/گروه آموزشی:
ورودی سال:
فارغ التحصیل سال:
انتخاب مدرسه و رشته:
استان:
شهر:
مدرسه:

راهنمای ثبت‌ نام

← ثبت نام ساده و آسان است. لطفا صبر و تحمل داشته باشید و فرم را با حوصله پر کنید.

← شماره همراه شما نام کاربریتان برای ورود به سایت می‌باشد و راه ارتباط ما با شماست. هنگام فروخته شدن کتابتان برای درخواست تایید موجودی کتاب توسط خریداران، و برای اعلام سوال و جواب در مورد کتاب آگهی شده‌ی شما. لطفا شماره تلفن فعالتان را وارد کنید.
وارد کردن ایمیل اختیاری است.

← تاریخ تولد در موارد امنیتی مانند بازیابی رمز عبور یا وقتی که مشکوک به نفوذ غیرمجاز به حساب کاربری شما باشیم یا هنگامی که ورود به حساب کاربری از نقطه‌ای غیر معمول باشد، از شما درخواست می‌شود. بنابراین در وارد کردن آن دقت نمایید.

← در قسمت انتخاب دانشگاه، اگر دانشجو هستید، دانشگاه فعلی خود را انتخاب کنید. اگر فارغ التحصیل هستید می‌توانید دانشگاه قبلیتان که کتاب‌هایتان مربوط به آن دانشگاه است را انتخاب کنید. و اگر دانش آموزید مدرسه خود را وارد نمایید. اگر دانشگاه شما در لیست نیست ثبت نام خود را ادامه دهید و از قسمت پشتیبانی نبود دانشگاه یا دانشکده یا رشته‌تان را گزارش دهید تا پس از بررسی کارشناسان یوزدبوک به بایگانی سایت اضافه شود.

← فعال سازی حساب کاربری با شماره همراه خواهد بود. پس از فعال سازی و تکمیل ثبت نام، شما صاحب حساب صندوق یوزدبوک می‌شوید. هدیه یوزدبوک به شما تعلق می‌گیرد و می‌توانید به خرید و فروش کتاب بپردازید.

← شماره شما به کاربران سایت نشان داده نخواهد شد.
تنها زمانی که کسی کتاب شما را بخرد، شماره همراهتان را به منظور تماس با شما دریافت خواهد کرد که البته می‌توانید این گزینه را هم غیرفعال کنید. (ارتباط شما با خریدار فقط از طریق ایمیل یا وبسایت باشد که ما توصیه نمی‌کنیم)

← تمامی اطلاعات به جز شماره همراه که نام کاربری شماست و تاریخ تولد که کاربرد امنیتی دارد، با ورود به پروفایلتان قابل تغییر است.